Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Dallas, MO.

20 Apr 2025 12:26:28

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Dallas, MO; Greene, MO; Polk, MO; Webster, MO.

20 Apr 2025 12:15:53

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Christian, MO; Dallas, MO; Greene, MO; Polk, MO; Webster, MO.

20 Apr 2025 11:46:28

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Christian, MO; Greene, MO; Stone, MO.

20 Apr 2025 11:19:48

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Barry, MO; Christian, MO; Greene, MO; Lawrence, MO; Stone, MO.

20 Apr 2025 10:50:30

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Barry, MO; Lawrence, MO; Stone, MO.

20 Apr 2025 10:49:36

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Benton, AR; Carroll, AR; Madison, AR; Washington, AR.

20 Apr 2025 10:49:35

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Benton, AR; Crawford, AR; Madison, AR; Washington, AR.

20 Apr 2025 10:39:45

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Barry, MO; Lawrence, MO; McDonald, MO; Newton, MO; Stone, MO.

20 Apr 2025 10:39:44

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Benton, AR; Washington, AR; Adair, OK.

20 Apr 2025 10:11:27

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Haskell, OK; Latimer, OK; Le Flore, OK.

20 Apr 2025 09:41:20

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Adair, OK; Cherokee, OK; Haskell, OK; Sequoyah, OK.

20 Apr 2025 09:41:20

NWS: Tornado Warning uitgegeven voor Kerr, TX; Real, TX.

20 Apr 2025 09:41:20

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Benton, AR; Washington, AR; Adair, OK; Cherokee, OK.

20 Apr 2025 09:41:20

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor McDonald, MO; Newton, MO.

20 Apr 2025 09:41:20
Actueel
1 / 4

Weeroverzicht maart 2025

In Nederland en buitenland

Vulkaanuitbarsting IJsland

Op 1 april weer uitgebarsten

Het Lentediscussietopic

Lees en schrijf mee!

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
Marga
Lid
Woonplaats: Den Haag
Berichten: 17643
Lid sinds: 25 jul. 2006
7 oktober 2013, 17:42 uur | Bericht #409051
Draconide meteorenregen piekt op 7 oktober 2013

De draconide meteorenregen zal in de nacht van 7 oktober zijn piek bereiken. De meteorenzwerm is zichtbaar als de aarde door een stofzwerm van de komeet 21P/Giacobini-Zinner trekt. De aarde beweegt zich door de stofwolk heen, waardoor de meteorenzwerm ontstaan. De naam Draconide meteorenzwerm is afkomstig van het sterrenbeeld Draco. In dit sterrenbeeld ligt het radiant (punt waaruit de meteororen lijken te komen). De intensiteit van de meteorenregen verschilt van jaar tot jaar. 

De onderstaande foto van de meteorenregen is gisteravond gemaakt door Daniel McVey en gepubliceerd op de pagina van Accuweather. 

© onweer-online
Bron: Accuweather, Wikipedia
Every cloud has a silver lining
Fluffje
Lid
Woonplaats: Veenendaal
Berichten: 243
Lid sinds: 26 jul. 2008
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
7 oktober 2013, 18:50 uur | Bericht #409054
Hoop dat ik er wat van mee kan pakken. Vanaf hoe laat is deze meteorenregen?
Waarom deze advertentie?
Terug naar boven
1 Gebruiker leest nu dit topic, onderverdeeld in 1 gast en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.913 topics, welke bij elkaar 448.618 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.615 leden.
Het nieuwste lid is verbaant.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
1 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 336 mensen aan het browsen op het forum. 0 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 336, lezen 2 mensen het topic "Winterdiscussie topic 2011/2012 deel 3".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Vulkaanuitbarsting IJsland

Op 1 april weer uitgebarsten

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

Weeroverzicht maart 2025

In Nederland en buitenland

Het Lentediscussietopic

Lees en schrijf mee!

© 2003 - 2025 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden