Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

De temperatuur bij Diepenbeek is onder het vriespunt gekomen met voldoende luchtvochtigheid. Er is kans op gladheid in deze regio!

12 Mar 2025 07:57:41

De temperatuur bij Dourbes is onder het vriespunt gekomen met voldoende luchtvochtigheid. Er is kans op gladheid in deze regio!

12 Mar 2025 07:57:41

De temperatuur bij Mont rigi is onder het vriespunt gekomen met voldoende luchtvochtigheid. Er is kans op gladheid in deze regio!

12 Mar 2025 07:57:40

De temperatuur bij Bierset is onder het vriespunt gekomen met voldoende luchtvochtigheid. Er is kans op gladheid in deze regio!

12 Mar 2025 07:57:40

NWS: Tornado Warning uitgegeven voor St. Lucie, FL.

10 Mar 2025 18:01:06

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor St. Lucie, FL.

10 Mar 2025 17:55:58

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Orange, FL; Osceola, FL.

10 Mar 2025 16:26:09

NWS: Tornado Warning uitgegeven voor Volusia, FL.

10 Mar 2025 15:17:49

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Lake, FL; Orange, FL; Seminole, FL; Volusia, FL.

10 Mar 2025 14:58:21

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Charlotte, FL; Manatee, FL; Sarasota, FL.

10 Mar 2025 14:58:21

NWS: Tornado Warning uitgegeven voor Seminole, FL; Volusia, FL.

10 Mar 2025 14:58:20

NWS: Tornado Warning uitgegeven voor Sarasota, FL.

10 Mar 2025 14:58:20

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Duval, FL.

10 Mar 2025 14:26:11

NWS: Tornado Warning uitgegeven voor Orange, FL.

10 Mar 2025 14:16:53

NWS: Tornado Warning uitgegeven voor Lake, FL; Orange, FL.

10 Mar 2025 13:53:06
Actueel
1 / 4

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

Het Zomerdiscussietopic

Lees en schrijf mee!

Wateroverlast

Bijzonder nat afgelopen jaar achter de rug

Het klets- en waarneemtopic

Deel jouw weerwaarneming!

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
Marga
Lid
Woonplaats: Den Haag
Berichten: 17643
Lid sinds: 25 jul. 2006
25 mei 2013, 16:53 uur | Bericht #395311
Zeker twee doden bij crash medisch vliegtuig in VS

Bij de crash van een medisch vliegtuig nabij de stad Ephratah, in de Amerikaanse staat New York, zijn gisterenavond plaatselijke tijd minstens twee mensen omgekomen. Naar de piloten wordt nog gezocht, zo bevestigde de politie vandaag. Het toestel kwam terecht in een bosvijver. Volgens de organisatie Angel Flight was de tweemotorige Piper onderweg van Bedford in Massachusetts naar Rome in de staat New York. Bij Angel Flight vliegen piloten privé en gratis in hun vrije tijd patiënten naar hun behandeling en terug. Over de oorzaak van het ongeval bestaat nog geen duidelijkheid, maar het was op het moment van de feiten wel hevig aan het regenen. Ephratah ligt 350 kilometer ten noordnoordwesten van de stad New York.

Bron: HLN
Every cloud has a silver lining
Terug naar boven
1 Gebruiker leest nu dit topic, onderverdeeld in 1 gast en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.905 topics, welke bij elkaar 448.609 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.613 leden.
Het nieuwste lid is kruij182.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
1 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 325 mensen aan het browsen op het forum. 1 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 325, lezen 5 mensen het topic "Onweerskansen 13, 14 en 15 augustus 2015".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Het Zomerdiscussietopic

Lees en schrijf mee!

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

Wateroverlast

Bijzonder nat afgelopen jaar achter de rug

Het klets- en waarneemtopic

Deel jouw weerwaarneming!

© 2003 - 2025 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden