Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Zwaar bewolkt

2 / NNW 0 mm 1025 hPa
Geen onweer in de buurt
Nu Live

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Carteret, NC.

8 Apr 2025 06:04:49

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Beaufort, NC; Hyde, NC; Tyrrell, NC; Washington, NC.

7 Apr 2025 22:57:49

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Craven, NC; Pamlico, NC.

7 Apr 2025 22:33:38

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Beaufort, NC; Craven, NC; Martin, NC; Pitt, NC; Washington, NC.

7 Apr 2025 22:23:31

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Craven, NC; Jones, NC; Pamlico, NC.

7 Apr 2025 22:08:22

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Greene, NC; Lenoir, NC; Pitt, NC.

7 Apr 2025 22:08:22

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Greene, NC; Lenoir, NC; Martin, NC; Pitt, NC.

7 Apr 2025 22:08:21

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Duplin, NC; Greene, NC; Lenoir, NC.

7 Apr 2025 21:29:17

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Charlton, GA; Clinch, GA; Echols, GA; Ware, GA.

7 Apr 2025 21:29:17

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Bertie, NC; Gates, NC; Hertford, NC.

7 Apr 2025 21:29:17

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Camden, NC; Chowan, NC; Currituck, NC; Gates, NC; Pasquotank, NC; Perquimans, NC; City of Chesapeake, VA.

7 Apr 2025 21:29:17

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Wayne, NC; Wilson, NC.

7 Apr 2025 21:29:17

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Brantley, GA; Charlton, GA; Clinch, GA; Pierce, GA; Ware, GA.

7 Apr 2025 21:29:16

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Johnston, NC; Sampson, NC; Wayne, NC; Wilson, NC.

7 Apr 2025 21:04:11

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Hamilton, FL; Charlton, GA; Clinch, GA; Echols, GA; Ware, GA.

7 Apr 2025 21:00:36
Actueel
1 / 4

Het Lentediscussietopic

Lees en schrijf mee!

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

Vulkaanuitbarsting IJsland

Op 1 april weer uitgebarsten

Weeroverzicht maart 2025

In Nederland en buitenland

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
Kakdrol
Lid
Woonplaats: Zevenaar
Berichten: 553
Lid sinds: 7 jan. 2010
4 april 2011, 22:01 uur | Bericht #222356
Ik weet even niet goed waar dit topic thuis hoort, maar ik dacht ik plaats hem hier. Ik vertek volgende week voor maximaal een half jaartje naar Griekenland, naar het eiland Rhodos, om daar met een recreatieteam bij een hotel te gaan werken. Ik weet wel wat voor weer het daar word enz (warm, droog) maar weten jullie misschien wat meer over het weer daar? Hoe is onweer daar of eventuele zomerstormen enz. Ook de vraag of iemand een goede site weet waar precies de weersverwachtingen voor daar staan? Is een Nederlandse site voldoende of zitten die er veel naast als het gaat om buitenland? 1 ding weet ik iig zeker, dat ik daar heel veel plezier ga maken! | Gewijzigd: 4 april 2011, 22:02 uur, door Kakdrol
Kakdrol
Lid
Woonplaats: Zevenaar
Berichten: 553
Lid sinds: 7 jan. 2010
4 april 2011, 22:21 uur | Bericht #222362
Citaat van Gekke Leo, maandag 4 april 2011, 21:04 uur Volgens estofex zit je er nu goed bij, toch weer een kansje.
Haha ik zie het, zit er alleen nu nog niet he 11 april ga ik.
Waarom deze advertentie?
Terug naar boven
1 Gebruiker leest nu dit topic, onderverdeeld in 1 gast en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.911 topics, welke bij elkaar 448.615 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.615 leden.
Het nieuwste lid is verbaant.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
1 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 87 mensen aan het browsen op het forum. 0 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 87, lezen 2 mensen het topic "De stand van de winter 2024-25".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Weeroverzicht maart 2025

In Nederland en buitenland

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

Vulkaanuitbarsting IJsland

Op 1 april weer uitgebarsten

Het Lentediscussietopic

Lees en schrijf mee!

© 2003 - 2025 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden