Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Harlan, KY.

7 Feb 2025 22:22:59

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Lee, VA.

7 Feb 2025 22:22:59

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Harlan, KY; Letcher, KY; Perry, KY.

7 Feb 2025 22:22:58

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Carlisle, KY; Hickman, KY.

7 Feb 2025 20:04:00

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Christian, KY; Todd, KY.

7 Feb 2025 08:16:42

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Carlisle, KY; Hickman, KY.

7 Feb 2025 07:31:11

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Bell, KY; Harlan, KY; Leslie, KY.

7 Feb 2025 06:43:50

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Cocke, TN.

7 Feb 2025 05:02:33

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Alleghany, NC; Surry, NC; Wilkes, NC; Carroll, VA; Grayson, VA; Patrick, VA.

7 Feb 2025 04:36:47

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Buncombe, NC; Haywood, NC; Madison, NC; Yancey, NC.

7 Feb 2025 04:36:47

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Carter, TN; Johnson, TN.

7 Feb 2025 04:36:47

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Bell, KY; Knox, KY; Whitley, KY.

7 Feb 2025 01:53:40

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Leslie, KY; Perry, KY.

7 Feb 2025 01:53:40

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor McCreary, KY; Pulaski, KY; Wayne, KY.

7 Feb 2025 01:53:40

NWS: Tornado Warning uitgegeven voor Cumberland, TN; Fentress, TN; Overton, TN; Putnam, TN.

7 Feb 2025 01:53:40
Actueel
1 / 4

Het klets- en waarneemtopic

Deel jouw weerwaarneming!

Het Zomerdiscussietopic

Lees en schrijf mee!

Wateroverlast

Bijzonder nat afgelopen jaar achter de rug

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
Woonplaats:
Berichten: 0
Lid sinds: 10 jun. 2007
30 april 2010, 08:43 uur | Bericht #115746
Lagere pollenconcentraties!

Na de buien van de afgelopen nacht zijn de hooikoortscondities op veel plaatsen verbetert. In het westen van het land wordt het als eerste droog en ook de zon breekt daar door. Hierdoor kunnen met name de Eik en de Berk weer nieuwe pollen produceren. Vandaag zijn de pollenconcentraties op veel plaatsen een stuk lager dan de afgelopen dagen het geval was. Door de buien van de afgelopen nacht is de lucht schoongespoeld. Vanmorgen kan er verspreidt over het land nog wat motregen vallen en ook vanmiddag kan er in het oosten nog een lichte bui voorkomen. In het westen klaart het in de loop van de dag steeds verder op, waardoor de productie van pollen weer op gang komt. Het wordt 14 tot 17 graden. Er worden vandaag over het algemeen weinig pollen verwacht.



Morgen zijn er opnieuw veel wolken en ook valt er af en toe regen. De temperatuur loopt uiteen van 12 graden in het noorden tot 17 in het zuiden. De condities voor de hooikoortspatiënten zijn vandaag dus vrij gunstig te noemen. De regen zorgt ervoor dat er geen of weinig pollen in de lucht voorkomen.

Bron Weeronline/onweer-online
Terug naar boven
1 Gebruiker leest nu dit topic, onderverdeeld in 1 gast en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.905 topics, welke bij elkaar 448.591 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.613 leden.
Het nieuwste lid is kruij182.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
1 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 334 mensen aan het browsen op het forum. 1 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 334, lezen 67 mensen het topic "Foto-Spel".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Het klets- en waarneemtopic

Deel jouw weerwaarneming!

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

Het Zomerdiscussietopic

Lees en schrijf mee!

Wateroverlast

Bijzonder nat afgelopen jaar achter de rug

© 2003 - 2025 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden